Dla rodziców i uczniów

Szanowni Państwo – Rodzice uczniów naszego LO

1. Zachęcamy Rodziców do częstych kontaktów ze szkołą poprzez:

- korzystanie z konsultacji w ramach otwartych drzwi w każdy pierwszy czwartek miesiąca w godzinach od 1600 do 1700.

- uczestnictwa w ogólnych spotkaniach z wychowawcą i dyrekcją szkoły w terminach podanych i ogłoszonych publicznie w szkole.

- indywidualnych kontaktach z wychowawcą, nauczycielem przedmiotu, pedagogiem, dyrektorem na bieżąco wg potrzeb.

2. Zachęcamy Rodziców do aktywnego włączenia się do życia szkolnego i uczestnictwa we wszystkich ważnych sprawach, które dotyczą Państwa dzieci.

3. Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, zasad organizacji pracy, prawa wewnątrzszkolnego, koncepcji pracy szkoły, regulaminu uczniowskiego i innych ważnych spraw licealistów.

Telefony: 13 461 1306, 13 461 1345, fax 13 461 1306

email: lo_ustrzyki@poczta.onet.pl

Drodzy Uczniowie Licealiści

1. Korzystajcie ze swoich praw, współtwórzcie szkolne życie uczniowskie.
  2. Wymagajcie od waszych reprezentantów – uczniów tworzących samorząd uczniowski i samorządy klasowe sprawnego działania i skutecznego reagowania na wasze potrzeby.
  3. Zgłaszajcie własne propozycje odnośnie:

- praw i obowiązków uczniowskich,

- koncepcji pracy szkoły,

- kierunków kształcenia,

- organizacji pracy szkoły,

- zajęć pozalekcyjnych,

- imprez kulturalnych i sportowych,

- innych ważnych dla Was tematów.

Zgłoś swoje propozycje:

- przewodniczącemu samorządu uczniowskiego,

- wychowawcy, pedagogowi szkolnemu,

- dyrektorowi szkoły.

Propozycje można zgłaszać osobiście, na piśmie, wysyłać pocztą elektroniczną, poprzez skrzynkę kontaktową umieszczoną w holu przy wejściu głównym do budynku szkolnego.

Arkadiusz Lupa