Centralny finał XLV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego PTTK

Napisał(a): Administrator (lo3) dnia 20-06-2017

W dniach 8 - 11 czerwca odbył się finał centralny XLV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego PTTK. Województwo podkarpackie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, po zdobyciu I miejsca w finale wojewódzkim, reprezentowała drużyna Zespołu Szkół Licealnych w składzie: Daria Prędki, Remigiusz Kunasz, Kinga Miszczak. Zawody okazały się dla uczniów bardzo udane, ponieważ w końcowej klasyfikacji zajęli oni II miejsce, ustępując tylko Liceum Ogólnokształcącemu z Rumi (woj. pomorskie). Dodatkowo Kinga Miszczak zajęła I miejsce w kategorii na największą liczbę odznak turystycznych i II w konkursie krajoznawczym.

Uczniom serdecznie gratulujemy !

Edytowano: 20-06-2017 o 20:29