Czytamy z Mikołajem

Napisał(a): Administrator (lo3) dnia 20-12-2016

„Warto czytać, aby zobaczyć uśmiech i zaciekawienie na twarzach dzieci” - to jedno ze zdań wypowiedzianych przez uczennicę klasy II c po spotkaniu z przedszkolakami w Przedszkolu nr2 w Ustrzykach Dolnych.

8 grudnia Marcelina Grzebyk, Judyta Kulka i Anna Ziembikiewicz wzięły udział w projekcie czytelniczym „Czytamy z Mikołajem”, który przygotowano w ramach przedsięwzięć podejmowanych na rzecz realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Ania, Judyta i Marcysia zadeklarowały swoje uczestnictwo w kolejnym projekcie edukacyjnym dla dzieci i już 18 lutego ponownie spotkają się z przedszkolakami.

Urszula Steciuk

Edytowano: 21-12-2016 o 08:41