Osiągnięcia naszych uczniów w olimpiadach i konkursach ogólnopolskic

Napisał(a): Administrator (lo3) dnia 27-12-2016

Do etapu okręgowego konkursów ogólnopolskich zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Adam Sygut - XLIII Olimpiada Geograficzna.

Miłosz Smoleński, Dawid Kozdrowski - XLIII Olimpiada Historyczna.

Kacper Szpotański, Rafał Tomków  - Olimpiada Solidarności.

Do II etapu X Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" z zakresu matematyki i geografii zakwalifikowało się 17 uczniów:
Do II etapu VII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie organizowanej przez WSPiA zakwalifikował się

Miłosz Smoleński  z klasy 3b

Matematyka: Marek Czapor 3a, Kamil Górski 3a, Wojciech Holly 3c, Aleksandra Orlef 3c, Paulina Orłowska 3j, Bartosz Piasecki 3a, Paweł Smarkucki 3a, Kinga Szczudlik 3j, Martyna Szczudlik 3j, Maciej Zieliński 3c, Elżbieta Żarów 3a.

Geografia: Przemysław Kaczmaryk 2a,  Daria Prędki 2a, Paulina Orłowska 3j, Adam Sygut 2a, Kinga Szczudlik 3j, Martyna Szczudlik 3j, Anna Szczygieł 3j, Kacper Szpotański 2a, Łukasz Wróbel 3b.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czekamy rozstrzygnięcia w kolejnych konkursach.

Edytowano: 19-01-2017 o 18:48