Strona Główna

Uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły.

Napisał(a): Administrator (lo3) dnia 10-05-2017
Strona Główna >>

Osiągnięcia edukacyjne absolwentów szkoły

Świadectwo z wyróżnieniem

 

lp

Imię i nazwisko

Klasa III

Ogólnoszkolna klasyfikacja

1.

Elżbieta Żarów

5,22

5,11

2.

Aleksandra Orlef

4,78

4,76

3.

Kinga Szczudlik

5,63

5,36

4.

Martyna Szczudlik

5,50

5,29

5.

Paulina Orłowska

5,38

5,06

6.

Ewa Siara

5,13

5,01

 

Średnia od 4,50

Uczniowie z najwyższymi wynikami

lp

Imię i nazwisko

Klasa III

Ogólnoszkolna klasyfikacja

1.

Bartosz Piasecki

4,67

4,64

2.

Dominika Boho

4,67

4,29

3.

Damian Maciejewski

4,56

4,41

 

Oliwie Kłodowska

4,56

4,47

 

Kacper Lenard

4,89

4,72

 

Łukasz Wróbel

4,56

4,44

 

Martyna Lewek

4,88

4,71

 

Natalia Winnicka

4,63

4,53

 

Joanna Bielec

4,33

4.59

 

Natalia Kwaśnik

4,0

4,53

 

Wzorowa frekwencja

Dominika Boho, Kinga Szczudlik, Martyna Szczudlik, Ewa Siara

 

Bardzo dobra frekwencja

 

Mateusz Nicko, Jakub Gliński, Damian Orłowski, Martyna Lewek, Agnieszka Myślińska

Konkursy przedmiotowe

 

  1. Kinga Szczudlik uzyskała tytuł finalisty z wyróżnieniem w zawodach centralnych 41 Olimpiady Artystycznej w sekcji historii sztuki, do zawodów rejonowych zakwalifikowały się także Martyna Szczudlik i Ewa Siara.
  2. W ramach X Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z przedmiotu geografia tytuł finalisty uzyskała Paulina Orłowska, do II etapu konkursu zakwalifikowali się także Martyna Szczudlik, Anna Szczygieł, Kinga Szczudlik, Łukasz Wróbel.
  3. W ramach tej samej olimpiady z matematyki do II etapu zakwalifikowali się Paulina Orłowska, Aleksandra Orlef, Kamil Górski , Bartosz Piasecki, Pawe Smarkucki, Marek Czapor, Maciej Zieliński, Wojciech Holly.
  4. Do finału Konkursu Matematycznego im. Prof. Jana Marszała zakwalifikowali się: Paweł Smarkucki, Marek Czapor, Kamil Górski.
  5. Elżbieta Żarów została finalistką Podkarpackiego Konkursu Poezji religijnej. W rywalizacji tej wzięli także udział: Aleksandra Orlef, Emanuela Szczęsny i Gabriela Krupa.
  6. Miłosz Smoleński został typowany do zawodów centralnych Olimpiady Historycznej, zajmując 8 miejsce w zawodach rejonowych II szczebla.
  7. Miłosz Smoleński  zakwalifikował się do okręgowego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie.
  8. Miłosz wziął także udział w Międzynarodowym Konkursie na esej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu.
  9. W Ogólnopolskim Konkursie chemicznym Alchemik wyróżnienie otrzymał Wojciech Holly, w konkursie uczestniczyli także: Edyta Szydełko, Aleksandra Orlef, Joanna Bielec, Maria Pilch, Jakub Kaczkowski, Maciej Zieliński, Natalia Kwaśnik, Edyta Sitko.
  10. Michał Konopelski zakwalifikował się do eliminacji wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega Pożarom”, W konkursie wziął także udział Dawid Hutman.
  11. W Interaktywnym Konkursie Języka Angielskigo 3 miejsce w województwie zajął Wojciech Holly (31 w kraju), w konkursie uczestniczyli także Joanna Bielec, Maciej Skuza, Aleksandra Orlef, Emanuela Szczęsny,
  12. W Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English High Fleir (Łowcy Talentów Jersz) Maciej Skuza uzyskał 12 miejsce w Województwie a uczestniczyli też: Aleksandra Orlef, Emanuela Szczęsny i Wojciech Holly.
  13. W Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Deutschfreund uczestniczyli Maciej Skuza i Edyta Szydełko, Aleksandra Orlef, Joanna Bielec, Maria Pilch, Jakub Kaczkowski, Maciej Zieliński, Natalia Kwaśnik i Edyta Sitko.
  14. W Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego  Sprachdoktor uczestniczył Dawid Biernat.
  15. W konkursie Języka angielskiego wzięli udział: Aleksandra Orlef, Emanuela Szczęsny, Maciej Skuza, Wojciech Holly i Joanna Bielec.
  16. Drużyna dziewcząt zakwalifikowała się do finału ligi lekkoatletycznej. w drużynie wystąpiły: Pamela Bulwan, Oliwia Kłodowska, Sykała Anna, Kinga Szczudlik.
  17. Drużyna chłopców uczestyniczyła w ¼ finału piłki koszykowej W drużynie wystąpili: Tadeusz Piorunik, Radosław Koczan, Marek Czapor, Michał Zoszczak, Szymon Duniewicz, Mateusz Nicko

Uczniowie wyróżnieni za działalność artystyczną:

Bartosz Piasecki, Tadeusz Piorunik, Paweł Smarkucki, Elżbieta Żarów, Damian Maciejewski, Radosław Koczan, Dawid Biernat, Michał Konopelski, Patrycja Kruczek, Miłosz Smoleński, Paweł Burzyński, Kacper Lenard, Piotr Pałka, Łukasz Wróbel, Aleksandra Orlef, Maria Pilch, Natalia Kwaśnik, Emanuela Szczęsny, Jakub Kaczkowski, Bartłomiej Kaliszan, Konrad Usyk, Martyna Lewek, Natalia Winnicka, Weronika Demko, Grzegorz Dyjak, Maciej Pacześniak, Marcin Morawski.

Życie społeczne: sztandar  Amanda Krępa, Michał Zoszczak, Dominika Boho

 

Urszula Steciuk

   

Edytowano: 11-05-2017 o 14:59

Wstecz