Strona Główna

Finał Wojewódzki Szkolnej Korespondencyjnej Ligi Lekkoatletycznej

Dnia 25.05.2017r . w Rzeszowie na stadionie "Resovia", odbył się Finał Wojewódzki Szkolnej Korespondencyjnej Ligi Lekkoatletycznej.

Czytaj więcej

 Zapraszamy po nowości do biblioteki

W ramach realizacji projektu „Nasze Karpaty – budujemy przyszłość na fundamencie wielokulturowej przeszłości” zakupione zostały zakupione poniżej wymienione książki, po które zapraszamy do szkolnej biblioteki.

Czytaj więcej

Spotkanie autorskie z Janem Januarym Sokołowskim

25 maja mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole poetę Jana Januarego Sokołowskiego, autora kilkunastu zbiorów poetyckich.

Czytaj więcej

Pierwsze wspólne zajęcia młodzieży Zespołu Szkół Licealnych i Gimnazjum w Giraltovcach realizowane w ramach projektu „Nasze Karpaty – budujemy przyszłość na fundamencie wielokulturowej przeszłości”

W dniach 10 – 12 maja 2017 r. w Giraltovcach odbyły się pierwsze wspólne zajęcia młodzieży Zespołu Szkół Licealnych i Gimnazjum w Giraltovcach realizowane w ramach projektu „Nasze Karpaty – budujemy przyszłość na fundamencie wielokulturowej przeszłości”.

Czytaj więcej

LO ogłasza KONKURS w ramach projektu Bieszczadzkie ścieżki fizyczno - chemiczne
Czytaj więcej

XIV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek
Czytaj więcej

Konkurs: Misja-książka!
Czytaj więcej

I miejsce w finale wojewódzkim OMTTK

W dniach 4 - 6 maja 2017 roku w Czudcu (powiat strzyżowski) odbyły się eliminacje wojewódzkie XLV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego (OMTTK).

Czytaj więcej

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny.

Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny  wyróżnienia otrzymali Dawid Kozdrowski z klasy 1a i Kacper Szpotański z klasy 2a.

Czytaj więcej

Zapraszamy biblioteki do współpracy

W ramach realizacji Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” dotyczącego wspierania w latach 2016-2020 organów prowadzących szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów oraz promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży.

 

Czytaj więcej