Strona Główna

Zebranie członków Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego w Ustrzykach Dolnych
Czytaj więcej

Bieszczadzkie ścieżki fizyczno - chemiczne

Co oznacza to światełko w tunelu :-) ? Czyli kolejna odsłona projektu Bieszczadzkie Ścieżki Fizyczno - Chemiczne - laboratorium fizyczne - światło i jego tajemnice.

Czytaj więcej

Więzień Tajemnic - książka ustrzyckich licealistek

Nasze uczennice: Elżbieta Żarów, Emanuela Szczęsny, Aleksandra Orlef i Marianna Mowczko biorą udział w konkursie Ridero: Misja - książka!

Czytaj więcej

Drugie spotkania w ramach projektu Bieszczadzkie ścieżki fizyczno-chemiczne

Drodzy gimnazjaliści i uczniowie naszego LO! Kolejne spotkanie w ramach projektu BIESZCZADZKIE ŚCIEŻKI FIZYCZNO-CHEMICZNE odbędzie się w sobotę 10 grudnia w ZSL w Ustrzykach Dolnych według harmonogramu.

Czytaj więcej

Rozdanie wyróżnień przyznanych w ramach realizacji programu Marszałka Województwa Podkarpackiego

W dniu 29.11.2016 r. w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala, w czasie której wręczono wyróżnienia przyznane w ramach realizacji programu Marszałka Województwa Podkarpackiego wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży „Nie zagubić talentu”.

Czytaj więcej

Pierwsze zajęcia w ramach projektu "Bieszczadzkie ścieżki fizyczno - chemiczne"

W sobotę 26 listopada odbyły się pierwsze zajęcia w ramach projektu „Bieszczadzkie ścieżki fizyczno-chemiczne”.

Czytaj więcej

Sześciu ustrzyckich licealistów stypendystami z projektu unijnego Zarządu Województwa Podkarpackiego


Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie przyznał sześciu naszym licealistom stypendia naukowe w kwocie 4 000 zł w ramach projektu pn. "Wsparcie stypendialne uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prowadzących kształcenie ogólne - rok szkolny 2016/2017".

Czytaj więcej

Rozmowy o Ojczyźnie

Dnia 22.11.2016 r. odbyła się w naszej szkole otwarta dla wszystkich konferencja naukowo-dydaktyczna pt. "Rozmowy o Ojczyźnie". Konferencja została zorganizowana przy współpracy z Podkarpackim Oddziałem Stowarzyszenia "Civitas Christiana" i Instytutem Pamięci Narodowej w Rzeszowie.

Czytaj więcej

Podkarpacki Konkurs Poezji Religijnej

17 listopada 2016 roku rozpoczęła się XXVI edycja Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej. Jest to najstarszy konkurs poetycki w Polsce o tematyce religijnej.

Czytaj więcej

Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Czytaj więcej