Strona Główna

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny.

Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny  wyróżnienia otrzymali Dawid Kozdrowski z klasy 1a i Kacper Szpotański z klasy 2a.

Czytaj więcej

Zapraszamy biblioteki do współpracy

W ramach realizacji Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” dotyczącego wspierania w latach 2016-2020 organów prowadzących szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów oraz promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży.

 

Czytaj więcej

Książki dla Ciebie...

Lista tytułów wskazanych przez uczniów w ramach akcji "Licealiści czytają"

  Czytaj więcej

  Protokół wyboru wykonawcy usługi noclegowej i gastronomicznej w ramach projektu "Nasze Karpaty - budujemy przyszłość na fundamencie wielokulturowej przeszłości"
  Czytaj więcej

  Autorskie spotkanie podróżnicze z Michałem Szulimem

  10 maja br. uczniowie liceum uczestniczyli w ciekawym i pełnym niezwykle barwnych opowieści spotkaniu z autorem książki „Miejsce Za Miejscem, czyli podróże małe i duże” (premiera: styczeń 2017 r.) - Michałem Szulimem, które odbyło się w sali wystawowej Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ustrzykach Dolnych.

  Czytaj więcej

  Spotkanie literackie z Poetą w naszym LO

  Dnia 25.05.2017 r. (czwartek) o godz. 10:55 w sali nr 44 (gabinet fizyczny) odbędzie się ciekawe spotkanie literackie z autorem utworów poetyckich - Janem Januarym Sokołowskim.

  Czytaj więcej

  Uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły.
  Czytaj więcej

  Uroczyste obchody 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja 1791 r.
  Czytaj więcej

  Zapytanie ofertowe z dnia 6 maja 2017 r. w celu rozeznania rynku - zakup usługi noclegowej i gastronomicznej w ramach projektu "Nasze Karpaty - budujemy przyszłość na fundamencie wielokulturowej przeszłości."
  Czytaj więcej

  Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

  Zespół Szkół Licealnych w Ustrzykach Dolnych zawiadamia, że w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia na transport osób w ramach projektu „Nasze Karpaty – budujemy przyszłość na fundamencie wielokulturowej przeszłości”, realizowanego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska – Słowacja 2014 – 2020 została wybrana oferta złożona przez firmę Transport Osób „Artur”, Wróblewski Artur, ul. Łukasiewicza 3/20, 38-700 Ustrzyki Dolne.

  Czytaj więcej